KSS Projeleri

 • AGYBA
  «Anadolu’nun Genç Yüzü Bilişimle Aydınlanıyor» projemizle bilişim konusunda eğitim almış gençlere İstanbul’daki öncü bilişim firmaları ve Index Grup Şirketlerinde staj imkanı sunuyoruz. Proje kapsamında özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da bulunan üniversitelerin, Bilgisayar Mühendisliği ve Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden öğrencilerin katılımı sağlanıyor. Staj programı kapsamında; 1 ay boyunca eğitimini aldıkları alanda profesyonel hayatı deneyimleyen gençlerimiz, İstanbul’un kültürel değerlerini de düzenlediğimiz kültür turları ile yakından tanıma fırsatı buluyor.

 • İyilik Mesafe Tanımaz
  “İyilik Mesafe Tanımaz” projemizle mesafeleri ortadan kaldırıyoruz.

  Türkiye’nin farklı yerlerindeki ihtiyaç sahiplerini kitap, kırtasiye malzemeleri, kıyafet ve oyuncakla buluşturuyoruz. Çünkü iyilik aslında mesafe tanımaz.

 • Okullar Bilgisayarla Buluşuyor
  “Okullar Bilgisayarla Buluşuyor” projemizle Türkiye’nin dört bir yanından gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç sahibi okullarımızı ikinci el bilgisayar ve yazıcılarla buluşturuyoruz.

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan
INDEX Bilgisayar A.Ş. sorumlu tutulamaz. © Copyright INDEX Bilgisayar A.Ş. Tüm hakları saklıdır.